Регулювання світла фар автомобіля

Устаткування для регулювання світла фар автомобіля

 В процесі діагностики автомобіля на лінії інструментального контролю не варто нехтувати коригуванням світла фар. Згодом фари автомобіля втрачають свою точність, що може бути причиною численних проблем з автомобілем. Але не тільки автомобіль страждає від неправильного регулювання фар, а й інші учасники дорожнього руху, так як фари можуть зліпити зустрічні автомобілі. На жаль, це може мати небезпечні наслідки. Особливо це актуально у великих містах, де великий потік зустрічних автомобілів.

Пристрої для регулювання світла фар автомобіля

 Регулювання світла фар здійснюється за допомогою спеціального приладу – тестера світла фар. Тестер світла фар являє собою високу вертикальну стійку на колесах (бувають моделі з рейками) з прямокутною металевою коробкою. Всі вимірювальні елементи і оптика знаходяться в коробці, яка зафіксована на стійці. Сама коробка може рухатися вгору і вниз уздовж стійки. У деяких моделях зверху на коробці розміщена панель управління і дисплей. Тестер світла фар може працювати окремо або в якості складової діагностичної тест-лінії.

 Прилад значно спрощує і дозволяє з великою точністю провести регулювання світла фар автомобіля. Якісний тестер світла фар враховує конструктивні особливості транспортного засобу і виконує коригування з урахуванням цих особливостей. Так само хороший прилад для регулювання світла фар має можливість працювати з різним типом світла, від галогенів і до ксенонових ламп.

Залишити відповідь