Система кондиціювання автомобіля

Яку станцію вибрати для обслуговування автокондиціонера?

Автомобільний кондиціонер потребує періодичного технічного обслуговування.  Для більш чіткого уявлення давайте спочатку розберемося як виглядаю автомобільий кондиціонер конструктивно.

Як працює автомобільний кондиціонер ?

Автомобільний кондиціонер складається з трьох обов’язкових вузлів : 

  • компрессор, встановлюється на двигун , потрібен для стиснення хладогенту
  • радіатор , потрібен для охолодження хладогенту
  • випарник охолоджує  повітря салону автомобіля

Автокондиціонер може мати додаткове обладнання , ми розглянули елементи які мають бути присутні в будь якому автомобільному кондиціонері. 

Какое обслуживание надо автомобільному кондиціонеру ? 

Кондиціонер потрібно дозаправляти хладагентом не рідше 1 разу на рік
Компрессор кондиционера потрібно заправляти якісним маслом від відомого виробника
Радіатор кондиціонера повинен бути чистим, це потрібно в першу чергу для того щоб швидко охолодити хладагент

Заправка кондиціонера хладогентом, як це робится? 

Спочатку треба визначитися яким типом хладогенту потрібно заправляти кондиціонер вашого автомобілю, цю інформацію можна отримати в технічній специфікації вашого автомобіля. На данный момент найпопулярніший хладагент це R134A. Також хладагент має в’язкість, чим цей показник буде нижчим тим краща буде енергозберігаючі показники, що веде до меншого навантаження на систему автокондиціювання і як результат економію пального.

Перед заправленням кондиціонера роблять вакуумацію щоб перевірити систему на герметичність. Також під час вакуумації з системи буде видалено залишки масла та бруду. Як правило автомобільні виробники рекомендують витратити на процедуру вакуумації 20-30 хвилин.

Доречі як правило всі масла якими заправляется система кондиціонера мають ультрафіолетовий барвник , це зроблено для того щоб була можливість перевірити магістралі кондиціонера на наявність протікання , ця процедура виконується за допомогою ультрафіолетового освітлення. Це дуже зручно адже в разі протікання системи одразу видно місце протікання.

  • Викачати старе мастило і хладагент 
  • Вакуумація системи
  • Заправка маслом і хладагентом

Автоматична станція для заправки автокондиціонера

Автоматична станція для обслуговування автомобільних кондиціонерів дозволяє виконати всю роботу автоматично , оператору потрібно буде тільки підєднати станцію до системи кондиціонування автомобіля і запустити станцію, Станція сама зробить процедуру відкачки старого мастила і хладагенту , вакуумацію і закачае в систему нове масло і халогент. Кількість технічних рідин яку треба заправити в систему кондиціювання станція також визначає самостійно за допомогою системи бази данних автомобілвів . За потреби оператор станції може вимкнути автоматичний режим і провести все процедури в ручному режимі.

Залишити відповідь